Zajęcia i warsztaty

Aerobik

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia fitness.” Fit „oznacza bycie w szczytowej formie dzięki wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń fizycznych. Fitness to świetny sposób na dobre samopoczucie, poprawę nastroju, sprawność fizyczna doskonałą kondycje i wydolność organizmu. Plusem jest również to, ze w grupie trenuje się raźniej a grupa sprawia, ze wyciśniesz z siebie więcej. Możesz dokonać rzeczy, których nie dokonasz w pojedynkę!

Ognisko muzyczne

Ognisko Muzyczne działające przy GCBK w Wyszkach prowadzi zajęcia w trzech klasach: klasa gitary klasycznej i akustycznej, keyboardu , klasa perkusji. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych. Prowadzone są przez instruktora muzyki współczesnej, rozrywkowej. Zajęcia muzyczne przygotowują swoich adeptów do grania muzyki współczesnej, doskonale rozwijając poczucie rytmu i muzykalność oraz znajomość notacji muzycznej.

Zajęcia taneczno-ruchowe „Wingee”

Rozwój przez ruch, taniec i zabawę!
„Wingee” to zajęcia taneczno-ruchowe, podczas których dzieci nie tylko się świetnie bawią, ale przede wszystkim rozwijają się na wielu płaszczyznach: rozwijanie koordynacji ruchowo-wzrokowej, poprawa równowagi, rozwijanie słuchu muzycznego, kształtowanie i rozwijanie kreatywności, przełamywanie nieśmiałości, zwiększenie pewności siebie, trenowanie pamięci, wyrównywania sprawności obu stron ciała.

Zajęcia kulinarne, plastyczne, rękodzieło

Kierowane są do dzieci i młodzieży z gminy Wyszki. Prowadzone są przez Panie instruktorki z GCBK. Zajęcia mają charakter edukacji przez zabawę a mają na celu nauczyć konkretnych umiejętności kulinarnych, plastycznych bądź rękodzieła. Zapraszamy również ludzi, którzy zawodowo zajmują się rękodziełem, są plastykami bądź kucharzami by w relacji bezpośredniej zdobyć wiedzę i umiejętności a ci najważniejsze odkryć w sobie pasję.