Zajęcia i warsztaty

Aerobik

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia fitness.” Fit “oznacza bycie w szczytowej formie dzięki wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń fizycznych. Fitness to świetny sposób na dobre samopoczucie, poprawę nastroju, sprawność fizyczna doskonałą kondycje i wydolność organizmu. Plusem jest również to, ze w grupie trenuje się raźniej a grupa sprawia, ze wyciśniesz z siebie więcej. Możesz dokonać rzeczy, których nie dokonasz w pojedynkę!

Ognisko muzyczne

Ognisko Muzyczne działające przy GCBK w Wyszkach prowadzi zajęcia w trzech klasach: klasa gitary klasycznej i akustycznej, keyboardu , klasa perkusji. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych. Prowadzone są przez instruktora muzyki współczesnej, rozrywkowej. Zajęcia muzyczne przygotowują swoich adeptów do grania muzyki współczesnej, doskonale rozwijając poczucie rytmu i muzykalność oraz znajomość notacji muzycznej.

Zajęcia taneczno-ruchowe „Fun Dance”

Rozwój przez ruch, taniec i zabawę!
Fun Dance to zajęcia taneczno-ruchowe, podczas których dzieci nie tylko się świetnie bawią, ale przede wszystkim rozwijają się na wielu płaszczyznach: rozwijanie koordynacji ruchowo-wzrokowej, poprawa równowagi, rozwijanie słuchu muzycznego, kształtowanie i rozwijanie kreatywności, przełamywanie nieśmiałości, zwiększenie pewności siebie, trenowanie pamięci, wyrównywania sprawności obu stron ciała.

Zajęcia kulinarne, plastyczne, rękodzieło

Kierowane są do dzieci i młodzieży z gminy Wyszki. Prowadzone są przez Panie instruktorki z GCBK. Zajęcia mają charakter edukacji przez zabawę a mają na celu nauczyć konkretnych umiejętności kulinarnych, plastycznych bądź rękodzieła. Zapraszamy również ludzi, którzy zawodowo zajmują się rękodziełem, są plastykami bądź kucharzami by w relacji bezpośredniej zdobyć wiedzę i umiejętności a ci najważniejsze odkryć w sobie pasję.

Karate

Zajęcia rekreacyjno-sportowe z elementami karate dla dzieci oraz zajęcia karate z elementami samoobrony dla młodzieży i dorosłych.
 
Treningi są prowadzone przez profesjonalną kadrę szkoleniową Podlaskiego Klubu Sportowego „ NA SZCZYT”. Zajęcia prowadzi między innymi sensei Marcin Siegieńczuk 3 dan TRENER II KLASY KARATE. Klub należy do Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai oraz Polskiego Związku Karate.

W grupie dziecięcej (5-10 lat) uczestnicy zajęć rozwijają sprawność fizyczną, koordynację, panowanie nad własnym ciałem jak też umiejętność pracy w grupie oraz poprzez trening nabywają pewności siebie wzmacniając poczucie własnej wartości.

Grupa starsza (11- 111 lat) trenuje ogólną sprawność fizyczną podczas zajęć sportowych ucząc się jednocześnie elementów samoobrony oraz walki sportowej na zasadach obowiązujących podczas turniejów KARATE KYOKUSHIN.

Regularnie organizowane są egzaminy na stopnie szkoleniowe KYU oraz wyjazdy na turnieje sportowe.

Można do nas dołączyć w każdej chwili. Nigdy nie jest za późno, by zrobić pierwszy krok w drodze „ NA SZCZYT”.