Dom Kultury w Wyszkach

10 lipca, 2023

Nasz konkurs czytelniczy rozstrzygnięty został co prawda już jakiś czas temu ale jego wyniki i zdjęcia z wręczenia nagród publikujemy dopiero dziś, ze względu na niemożność odebrania nagrody przez jednego z laureatów.

Podczas uroczystości i biegów rozgrywanych podczas XII Gminnego Dnia Papieskiego ogłoszone zostały wyniku konkursu czytelniczego GCBK „Zaczytani 2022/2023 III edycja”. Niestety laureaci kategorii powyżej lat 15 tegorocznej edycji nie mogli przybyć na niedzielne uroczystości . Po laur zwycięzcy w kategorii do lat 15 sięgnęła Ewelinka Bartosiuk, nagrodzona została statkiem Playmobil. Drugie miejsce przypadło Cornellowi Doroszczukowi, nagrodzony został zestawem klocków i puzzli a trzecie miejsce zajął Karol Bartosiuk i został nagrodzony zabawką Playmobil oraz książką- nagrodę dla brata odebrała Ewelinka. Kolejny raz okazało się ,że zamiłowanie do czytania książek jest rodzinne.

Nagrody w postaci zestawów przepysznych herbat, kubeczków i słodyczy zostały wręczone naszym czytelnikom w kategorii czytelników powyżej lat 15 – przy okazji ich wizyt w naszej bibliotece oraz przy okazji dostarczania książek do domu. I Nagroda dla Pani Teresy Plucińskiej, II nagroda dla Pana Szczepana Maksimiuka oraz III nagroda dla Pani Janiny Chmielowskiej. Laureatom gratulujemy i zapraszamy wszystkich Państwa do naszej biblioteki! Warto!